Yoast Seo і Woocommerce – відображення канонічної сторінки

Можливості плагіна Yoast Seo приємно радують мене. Він не тільки виконує свою основну функцію SEO оптимізації, але й дає можливість легко вказати канонічне посилання на сторінку. Проте я зіткнувся з ситуацією, коли цей плагін не зміг додати канонічне посилання. Чомусь не хотілось додаватись канонічне посилання для сторінки магазину на Woocommerce.

Якщо Ви ще не знаєте, де додати канонічне посилання для будь якої сторінки чи категорії з допомогою плагіну Yoast Seo (а ця функція справді якось трохи захована), то я Вам підкажу.

Внизу запису чи категорії у режимі редагування Ви побачите блок Yoast SEO. Натисніть на шестірню і знайдіть поле Canonical URL. Як Ви можете вже догадатись, це і є те поле, яке додає канонічне посилання на іншу сторінку.

Проблема виводу канонічної сторінки і Woocommerce

При наявності плагіну Woocommerce Вам потрібно вибрати якусь сторінку для магазину. І якщо Вам захочеться додати канонічне посилання для цієї сторінки, Yoast може не справитись з цим. Для вирішення цієї проблеми в functions.php нижче всього коду вставляємо цей:

add_action('wp_head', 'add_can_woo', 1 );
function add_can_woo() {
  if (is_shop()) {
    echo '<link rel="canonical" href="' . get_home_url() . '" />';
  }
}

Хоча то було вирішення проблеми у моєму конкретному випадку, коли сторінка магазину мала мати канонічною головну. У Вас може бути інше бажання, тому Вам прийдеться відредагувати ось цей кусок коду: ' . get_home_url() . 'замінивши його, наприклад, на посилання на конкретну сторінку.

А вазгалі навіть якщо Ви додали канонічні сторінки та посилання у плагіні Yoast Seo, але вони вперто не хочуть показуватись в хедері, перевірте налаштування сайту Вордпрес. Раптом Ваш сайт закритий від індексації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *