Як знайти ID будь якого елемента у WordPress

Не секрет, що у кожного елемента в WordPress є свій порядковий номер або як ми звикли його називати ID. ID є в кожної публікації, в категоріях, сторінках, користувачах, тегах і коментарях. Інколи виникає потреба знайти цей порядковий номер, а з ним і слушне питання, як це зробити.Що таке ID? Це унікальний номер, який автоматично присвоюється та ідентифікує певний елемент у базі даних WordPress. З цієї статті ми  дізнаємось, як знайти ID публікації, категорії, тегу, коментарів чи користувача у WordPress.

Як знайти ID запису чи сторінки у WordPress

Найчастіше буває, що треба знайти саме порядковий номер публікації, тому розпочнемо саме з цього. Перш за все Вам потрібно увійти в адміністративну частину Вашого блогу та натиснути на меню Записи. Після того лишається просто вибрати публікацію, ID якої Ви хочете дізнатись, увійшовши в редактор. Порядковий номер цієї публікації Ви зможете побачити в адресному рядку браузера ось так:

Як знайти ID запису у WordPress

У червоному прямокутнику ми бачимо якраз ID публікації. Таким же чарівним і “надзвичайно складним” способом можна знайти ID сторінки (вибачте за іронію).

Як знайти ID категорії чи позначки у WordPress

Як знайти ID категорії у WordPress

Спосіб пошуку ID категорії, тегу чи іншої користувацької таксономії у WordPress в принципі схожий з тим, як ми шукали ID публікації. Наприклад, щоб дізнатись певний ID потрібної Вам категорії увійдіть в Записи >> Категорії та натисніть на назві категорії. WordPress відкриє вікно редактора, а Ви зможете знову ж таки в адресному рядку браузера побачити ID:

Чи варто говорити про те, що буде, якщо замість Записи>> Категорії перейти в Позначки та повторити маніпуляції, як і з категорією? Ну то тоді переходимо до ID коментаря.

Як знайти ID коментарів та користувачів у WordPress

В принципі, що тут писати. Так само заходимо в меню коментарів, вибираємо той, ID якого нам потрібно дізнатись, натискаємо Редагувати і знову звертаємо свою увагу на адресний рядок браузера:

Як знайти ID коментаря у WordPress

По аналогії можна також знайти і ID будь якого користувача. Єдиною маленькою проблемою може виявитись пошук власного ID. Якщо ви скористаєтесь способом описаним вище, то, на жаль, нічого путнього не дізнаєтесь. Але народні умільці з’ясували, як справитись і з цим непорозумінням.

Отже, для пошуку власного ID заходимо в Користувачі >> Всі користувачі. Ви побачите список коистувачів, які зареєстровані на Вашому блозі, а навпроти них кількість публікацій, які вони додали. Натисніть на кількість публікацій, які були написані вами. При цьому Вас буде перенаправлено на сторінку з списком Ваших записів, а в адресному рядку появиться посилання, де біля параметру author Ви побачите своє ID.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *