Як замінити назву головної сторінки в хлібних крихтах

Ми вже говорили про те, як додати хлібні крихти на Вордпрес. Йшлося про плагін Yoast Seo. У ньому замінити назву головної сторінки на будь яке інше слово досить легко. Але хлібні крихти можна додавати на сайт багатьма способами. Зокрема, підтримка виводу хлібних крихт є і у Woocoomerce.

У цьому плагіні є свої власні хлібні крихти, які чудово виводять шлях на сторінках товарів і категорій товарів. Але якщо Вам раптом не подобається стандартний вивід слова “Головна” для позначення головної сторінки, то замінити цей запис на бажаний можна скориставшись файлом functions.php і кодом нижче:

add_filter( 'woocommerce_breadcrumb_defaults', 'wcc_change_breadcrumb_home_text' );
function wcc_change_breadcrumb_home_text( $defaults ) {
   	$defaults['home'] = 'Butord';
	return $defaults;
}

Додаємо цей код нижче всіх інших рядків у файлі і зберігаємо. Маленьке пояснення до коду – якщо внести цей код без змін, то замість Головної у Вас в хлібних крихтах буде напис Butord. Мені, звичайно, приємно буде, але як Ви вже могли догадатись, слово Butord у коді Ви можете замінити на щось інше.

Взагалі Woocoomerce досить цікавий та важкий плагін для змін. І хоча змінити назву “Головна” на інше слово виявилось не так важко, інші зміни вимагатимуть більших кроків.

Поки пам’ятайте, що краще будь які зміни у Вордпресі, а тим більше у плагіні Woocoomerce робити в дочірній темі. Чи Ви ще не знаєте, що таке дочірня тема?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *