Maximum execution time of 30 seconds exceeded” у WordPress

Для правильної роботи деяких плагінів, наприклад, плагінів для бекапу сайту потрібно збільшити час виконання дії. Ви, мабуть, бачили помилку такого типу – “Maximum execution time of 30 seconds exceeded” у WordPress. Якщо ні, то далі можете не читати.  😉

У цій статті ви дізнаєтесь про декілька способів вирішення цієї проблеми.Взагалі проблеми такого типу можна розглядати корисними. Хоча б тому, що ми, рядові користувачі WordPress, більше дізнаємось про цей двигунець для створення сайтів, досліджуємо його структуру. Можливо, не дуже переконливе твердження, але й вирішення наболілої проблеми з Maximum execution time of 30 seconds exceeded у WordPress не вимагатиме від нас надзвичайних знань. Потрібно всього мати доступ до файлів сайту.

Отже, як я вже говорив раніше, є декілька способів збільшити час виконання ініційованого процесу. Або ви вносите відповідні зміни в файл wp-config.php, або htaccess чи врешті-решт php.ini. Потреби редагувати всі ці файли по порядку не має. Найкращим варіантом вирішення проблеми “Maximum execution time of 30 seconds exceeded” у WordPress є зміни в файлі  wp-config.php.

Розглянемо всі три варіанти по пунктам.

1. Зміни в  wp-config.php

Над коментарем “/* That’s all, stop editing! Happy blogging. */”  додаємо set_time_limit(60);

2. У htaccess

php_value max_execution_time 60

3. У php.ini

max_execution_time = 60 ;

Після змін у php.ini потрібно перезапустити Apache.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *